Obserwatorzy

wtorek, 12 lutego 2013

Kolejne wyróżnienie:)

Jak w tytule znów dostałam kolejne wyróżnienie.Cieszy mnie to niezmiernie gdyż to dowodzi że moje prace komuś się podobają.Żal mi tylko tego że nie zawsze mam czas by ciągnąć te zabawy i wyróżniać blogi.Jest to o tyle trudne że pomimo tego iż zajmuje masę czasu to jeszcze większy kłopot sprawia wybranie blogów,które się wyróżnia gdy wszystkie ,dosłownie wszystkie zasługują na wyróżnienie.

Dzisiejsze wyróżnienie dostałam od Weroniki,jest to o tyle dla mnie ważne wyróżnienie gdyż jest jak widać za blogową przyjaźń.A to znaczy ze nie tylko moje prace ,ale też moja osoba zostały docenione.A jak sami wiecie w dzisiejszych czasach ciężko jest trafić na życzliwą Ci osobę .Zawiść i zazdrość jakoś zaczęły królować w naszym społeczeństwie.
Dlatego bardzo ,bardzo dziękuję Weronice za to wyróżnienie i zachęcam was do odwiedzin na jej blogu.Bo pomimo tego ze tworzy cudne rzeczy to jeszcze jest miłą i sympatyczną osobą.
A jeżeli chodzi o moje wyróżnienia to WYRÓŻNIAM WSZYSTKICH .
Każdy z Was ,kto odwiedza mojego bloga i zostawia komentarze zasługuje na to wyróżnienie ,bo to dzięki Wam mam siłę i ochotę do dalszego tworzenia.A Wasze ciepłe słowa są tak motywujące że mogłabym góry przenosić.

Pozdrawiam Was serdecznie i uciekam do pracy bo mój gigant już prawie ukończony,ale jeszcze trochę pracy przy nim mnie czeka .

6 komentarzy:

 1. Gratuluje wyróżnienia:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje wyroznienia i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Basieńko gratuluję;))Pięknie powiedziałaś,że w tym wyróżnieniu ważna jest osoba i to jest piękne;))Zasłużyłaś

  OdpowiedzUsuń
 4. Basiu kolejne wyróżnienie czeka u mnie :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. There's certainly a great deal to find out about this issue. I love all the points you made.

  My blog - Dental Plans

  OdpowiedzUsuń
 6. I'm making a new blog about literature ( what I've read, what
  I'm reading), but I'm having trouble thinking of a title.

  I like the idea of something relating to an obsession with literature but I think bookophilia is within the average side.

  What do you consider of Litophilia? Is it too much like "lithophilia" Meaning the love of stones?
  Any ideas? Thanks!.

  My blog post vaginal mesh lawsuit

  OdpowiedzUsuń